http:// - prosím o přečtení

Listopad 2011

Recitačka

23. listopadu 2011 v 20:41 | Eliška |  News about site

Tumblr_lv4a31lykf1r60zhwo1_400_large


Poslední dobou jsem vás zanedbávala a nepřidávala.
Ale připravovala jsem se na recitační soutěž. Předminulý rok jsem měla jít do celostátního kola, ale nakonec se rozhodlo jinak, tentohrát jsem byla teprve ve školním kole a byla jsem 4. ... ze 4. Bylo to tak nějak ze dvou důvodů. Ten první byl že jsme ráno vstala z postele špatnou nohou, nebyla jsem vůbec vyspaný, neměla jsem náladu a nechtělo se mi ani dýcha. Tím druhým důvodem bylo to že teď se teprve, nějak opožděně rozjíždí doba testů. Na další kolo bych si musela najít nějaký opravdu dobrý text, ne ten co jsem scháněla an poslední chvíli teď, navíc bych se musela učit ještě jeden text, což se mi apsolutěn nechce! Je to sice až nějak v Únoru, ale nevím no.. Dřív mě to prostě bavilo a byla jsem v tom dobrá. Ale nějak mě to úplně omrzelo. Sice mě strašně baví hraní a divadlo, což s tím celkem úzce souvisí, ale samotná recitace mě prostě omrzela. Nechtělo se mi a předem jsem si řekla že se an to prostě vykašlu. Ano, bylo mi to jedno, ale pak mě to zároveň celkem naštvalo. Vždycky mi to přece šlo! A hlavně se mi do toho chtěla! A teď nic! Divadlo mě baví pořád a moc! Ale ta recitace nějak pokulhává, možná to bylo taky tím že jsem anposlední chvíli nanašla žádnou schopnou prózu, jen básničky. Nemám je an recitaci moc ráda. Vždycky jsem měla pěkný text - prózu. Tentokrát básnička, nelíbila se mi, nějak jsem se s ní prostě nezžila, nesedla mi. V tom bude asi ten zakopaný pes. Ale teď už je to vlastně jedno, je to za mnou, je to pryč, nevrátím to a ani to vracet nechci. Vím že to určutě většinu z vás nezajímá, jen málo z vás to čte a většina těch co to čte jsou určitě nesmírně znudění. Ale tak co! Jediná dobrá věc an tom je že sem se ulila z: fyziky, dvou matik a angličtiny. Tímhle jsem vám chtěla prostě jen říct že teď se zase přehnalo jedno malé, nepřidávací období. Důvod taky znáte. Ale teď se budu snažit počet článků nějak ustálit, doufám že se mi to povede a že se tenhle blog a jeho aktivita vrátí do normálu.

Eliška! ;*


Chceš se mnou udělat rozhovor?

19. listopadu 2011 v 17:18 | Eliška

Rozhodla jsem se, umožnit vám udělat se mnou rozhovor. Pokud o to máš zájem

napiš mi na e-mail crazy-smudla@seznam.cz.

Do předmětu vepiš "rozhovor" a do textu link na tvůj blog, přezdívku a samozdřejmě tvé otázky.
(Rozhovor bude piblokovám i na mém blogu.)

Budu se těšit. :)

Paleta 120 očních stínů

18. listopadu 2011 v 21:05 | Eliška

,,Milý Ježíšku,
na Vánoce bych si přála paletu 120 očních stínů. Jelikož už z předchozích let vím že na tebe není moc spoleh, objednala jsem ji za tebe, což znamená, že mi vysíš (i s poštovným) necelé 300,-.
Tvoje hodný, věčně skromná Eliška."


Chybí ti tady něco?

18. listopadu 2011 v 20:01 | Eliška

I ty nejlepší někdy na chvíli slečna můza opustí.
I já jsem obyčejný smrtelník a taky se mi to stává.
Nechci ale, aby v takovou chvíli blog jen tak ležel ladem.
Proto prosím o pomoc vás! Ty nejdůležitější! Moje čtenáře.
Blog píšu z velké části jen a jen pro vás. A proto je velmi důležité aby to zajímalo vás.
Neříkám, ale že napíšu článek o všem, o co si napíšete.
Budu to brát spíše jako inspiraci, každopádně mi vaše nápady moc pomůžou.

Nejaký článek tady chybí?

(Nezapomínejte na to, že žádný návrh není špatný. Jen do toho!)

1439077319_6_ngea_large

Máme CHAT!

16. listopadu 2011 v 21:05 | Eliška |  News about site

!!!Pozor pozor!!!

Mílí zlatí blogoví čtenáři. Máme chat! Odkaz na něj najdete v menu v "news" !
Vždycky na blog napíšu dobu kdy tam budu a můžete se mě ptát na cokoli. :)
Neříkám že úplně na všechno odpovím ale.. :D
Doufám že se vám tako naše novinka bude líbit a případně na chat budete chodit.

Překlepy

15. listopadu 2011 v 19:33 | Eliška |  News about site


Byla jsem na ně upozorněna. Vím o nich, vím taky, že je jich dost. Ale já jsem natolik líný člověk, že se mi nechce ani číst po sobě ten článek a opravovat ho. Vím, že je to pro blogování velmi důležitá věc. A proto se proti tomu budu snažit dělat co nejvíc! Slibuju, že si po sobě články budu číst a opravovat je! :D Prostě se budu snažit je minimalizovat. Samozřejmě nezaručuju, že tam žádné mít nebudu. Přece jenom jsem jenom člověk a lidé se mílí. Děkuju za pochopení.

Bisexualita

14. listopadu 2011 v 22:06 | Eliška |  Téma týdne

Soubor:Female bisexuality symbol-colour.svgSoubor:Male bisexuality symbol-colour.svg

Ženská bisexualita/Mužský bisexualita

Co je to bisexualita?

Je to typ sexuální orientace přibližně ve stejné míře k jedincům obou pohlaví. Je to nevyhraněná pohlavní orientace mezi heterosexualitou a mohosexualitou. Stračně řečeno: ,,Bisexuální člověk cítí lásku stejně ke svému pohlaví jako k opačnému."

Můj názor

Člověk jako človek.
Bisexuální člověk je jako každý jiný, každý z nás. podlě mě je naprosto je jedno jestli je člověk bisexuál, heterosexuál, nebo homosexuál. Je to prostě člověk a každý by ho tak měl brát. Nemáte právo ho odsuzovat. Každý je prostě nějaký, každá je jíný a každý má právo an lásku, přátelství.. Někteří lidé jsou proti bisexuálum nebo homosexuálům vysazení. zastávájí ten názor že láska je stvořena pro muže a ženu. Dobře.. vemme si že by to tak bylo. Kdyby to tak bylo a být mělo, proč by se rodili takový lidé kteří to cítí jinak? Myslím že takovýhle lidí by se měli vzpamatovat. Ano, je to jejich názor, ale nikdo nemá právo nikoho soudit! Snad platí rovnoprávnost né? A to jak mezi ženami a muži tak meze heterosexuály, homosexuály a případně bisexuály. Takového člověka na první pohled nepoznáte, nepoznáte jakou a ke komu cítí lásku a to už svědčí o tom že je to obyčejný člověk. Dříve se Jak homosexualita tak bisexualita netolerovala a snažila se nějakým způsebon "přeučit". Jako by to byla nějá nemoc která se dá vyléčit. Jenomže jsme v 21. století! Všichni by měli takovéhle lidi respektovat jako každé jiné a naučit se je polerovat. Toť můj skromný názor.

Jaký je váš názor?


K tématům týdne: Články v této rubrice neboudou bývat (většinou) dlouhé. Bude se jednat spíše o stručné vyjádření mého názoru.S mím názorem nemusíte souhlasit ale budete ho muset respektovta. Své názory měním jen zřídka¨kdy.

Úchylka - závislost

13. listopadu 2011 v 22:00 | Eliška |  Ostatní


Myslím že každý z nác má nějakou úchylku. Především ženy. Často to bývá buď nějaké oblečení, doplněk... Hodně žen má úchylku na boty! Moje taková malá závislost jsou šátky a šály. Miluju je! Dá se s nimi lecos oživit, vylepšít, zpestřit.. Hodí se ke všemu. Líbí se mi snad všechny! S třásněmi, bambulkamy, nařasené, jednoduché, prostě všechny. U někoho to může být jen taková "blbost", u někoho se to může stát vážnou věcí. jako je třeba závislost na Nikotinu, alkoholu, herních automatech... Nemyslíte že tohle je vážná věc? Takový lidí za své zívislosti dají své úspory nebo výplaty. Což jim může vážně uškodit. Já bych za šátky a všeobecně za různé doblňky.. (především ale ty šátky) taky dokázala utratit majland! :D Ale snažím se krotit jak nejvíc to jde! :D Máte i vy nějakou úchylku či závislost? Něco co si múžete kupovat pořád a utratit za to cokoli? Když o tom tak přemýšlí..

Tumblr_lu3y2buz9y1r4kk9vo1_400_large

Jednou z mích dalších úchylek jsou laky na nehty. Mám jich něco přes 60. A pořád svou sbírku rozčiřuju. Drogerii dokážu procházet hodiny. Prohlížím si tam nejen laky, ale i lecjaké různé kosmetické přípravky.


Taky se dá říct že ujíždím na seriálech, to asi ale hodně z nás. Dokážu u nich strávit celé dny. Nejradši mám asi Přátelé (což je taková klasika), miluju seriály od Disneyho, Červený trpaslík a mnoho dalších..


Moje další a největší závislost jsou Simple Plan! Miluju je nadevše! Oni a jejich písničky mě drží nad vodou i v těžkých chvílích. U jejich písniček můžu ztrávit hodiny, dny a jsem si jistá že mě nikdy neomrží. Ty písničky, ty texty, jsou prostě dokonalé, nejdokonalejší ze všech! Asi to bude znít jako klišé.. ale miluju i je! Ano, všichni si řekněte: ,,Je blbá, neznáje, hlavně že je miluju!" Jo! je to tak a já se za to nestydím. Jsem na to hrdá. Mají něco do sebe! každý z nich. Pro mě to není jen nějaká kapela které se mi prostě jen líbí. Je to můj život. Je to snad všechno co mám. Vím že jen malé procento z vás se v tomhle článku dopracovalo až sem.. ale přece jenom si dávám tu práci a píšu ho! A tomhle bych mohla psát nebo mluvit hodiny, i když to nikoho nebude zajímat. Mě to zajímá a to je pro mě to hlavní. Tak já už se s vámi v tomhle nudném článku ločím..

Máte i vy nějakou závislost či úchylku?

Vaše Eliška! ;*


Nemožné

13. listopadu 2011 v 13:07 | Eliška |  Téma týdne

Nemožné!

,,Tohle slovo by nemělo pro nikoho z nás existovat!"

Já zastávám názor že nic není nemožné! Samozřejmě tím nebyslím že může létat, být neviditelná, teleportovat se... Ale myslím tím že když se budu o něco snažit, věřit že to dokážu, tak to dokážu!
Ta hlavní a nejdůležitější je věřit, věřit že to dokážeš.
Tenhle článek nebude dlohý, ale bude k němu přiložené neuvěřitelně pravdivé a motivační video.
Které může leckomu pomoct!

Odkaž ZDE


Eliška ;*


Winter INspiration.

12. listopadu 2011 v 21:12 | Eliška |  INspirace

Mám tady pro vás pár inspirativních obrázku pro zimní období. :)

Tumblr_lopjr465mu1qj29g4o1_500_large