http:// - prosím o přečtení

Říjen 2011

INspirace 05

30. října 2011 v 14:04 | Eliška |  INspirace
Tumblr_lq7valikxb1qao678o1_400_large

Tumblr_ltv2nm3wwz1qd4zqho1_400_large


Recenze na film: Já, padouch

26. října 2011 v 14:12 | Eliška |  Recenze

Jen tak pro začátek. Nevím jak jste na tom vy ale já tyhle animáky
(typu: Madagaskar, Příšerky s.r.o., Horton, Zataženo občas trakaře, Doba ledová...)
naprosto miluju! Většinou jsou úžasně vtipné a já se u nich strašně nasměju!
Což znamená že tenhle animák mě úplně nadchl!


Typ: Rodinný, Animovaný, komedie
Délka: 95 minut
Rok vydání: 2010
Původ: USA (jak nečekané :D)


Více si přečteš a uvidíš v celém článku!


Romantický cop

23. října 2011 v 19:18 | Eliška |  Krása


...


Jednou tak surfuju po youtube a narazila jsem an jedno video - respektive videonávod.
Patří mezi 10 trendy NIVEA účesů. Které se mi ohromě líbí všechny, ale tenhle asi nejvíc.
Byla to láska na první pohled! :D Opravdu jsem se do tohohle účesu zamilovala.
Je jednoduchý a naprosto okouzlující! Jelikož se s vámi chci podělit o svou radost z tohohle účesu.
Přikládám vám video s návodem. Hodně zdaru!

...

Pozor, pozor! Důležité informace!

23. října 2011 v 18:57 | Eliška |  News about site


HEY, MY SWEETHEARTS!POZOR, POZOR! Mám pro vás spoustu nových a hlavně DŮLEŽITÝCH informací!

Aktivita stoupne!

Jak určitě víte, podzimní prázdniny se blíží..! Tím chci říct - že prázdniny se rovnají čas a tím myslím volný čas, což znamené že budu mít víc česu an blog a aktivita za tyto dny a víkend viditelně stoupne! Takhle bych to taky chtěla udržet co nejdým to půjde. Doufám že to půjde co nejhladčeji a že to co nejdýl vydrží. Tak mi držte palce ať to zvládnu.

Chystám nový design...

...tenhle mě nijak nenadchl ani na začátku.. Natož tak těď. Na mě už je to celkem dlouho.. Změny mám ráda tak proč ne?! Design si chci opět udělat sama. Ptáte se kdy bude design? Odpověď je jednoduchá: Až se mi podaří udělat nějaký který se mi bude líbit. Což může trvat már hodin, ale i několik dní. "Téma" designu ještě nemám tek nějak ujasněné.. takže se nechte překvapit. :)

Proměna v deníček? NE!

Jak jste si možná všimli... Tenhle blog se pomalu začíná stávat takovím tím typickým "deníčkem" což se vám (ani mě) určitě nelíbí. Nechci si psát jen takový deníček který nebude nikoho zajímat a ani ho nikdo nebude číst. Chci psát prostě normální články které budete číst, budou vás zajímat a třeba i poradí. Samozdřejmě taky nějaký ten deníček zachovám a sem tam si ho napíšu.

...


Dneska se chci ještě dodívat an jeden film, něco málo se naučit a jestli zbyde čas tak ještě přidám jeden, sice malý ale myslím si že užitečný článek. Nic stoprocentně neslibuju, ale budu se snažit! Tak já se teda letím navečeřet, jak sem už řekal budu se snažit vrátit. Takl teda zatím pá. :*


I´m sorry, but I´m busy.

15. října 2011 v 19:11 | Eliška |  News about site


Jsem tady zase s omluvou. Jsi-li pravidelnou čtenářkou, urči jsi si všimla že jsem poslední dobou vůbec nic nepřidávala. kždopádne blog neberu jako povynost nýbrž jako zábavu. Navíc můj aktuální stav je: ,,NESTÍHÁM". Jak možná víte tak jsem nebyla týden ve škole a teď toho musím hodně dohánět a dopisovat, tak doufám chápete že otravdu nestíhám.

Tumblr_lsyp6yvdlb1qgbtzeo1_500_large

Chybí mi ty odpoledne kdy jsem přila domů, učit se musela jen vyjimečně, šla ven, sedla k počítači, televizi nebo si četla... Takovouhle pohodičku si můžu dopřát je n víkendu nebo prázdninách. Dneska bych chtěla ale ještě něco přidat..Asi nehty al enic neslibuju. Chci je dělat mamce ale nevím jestli bude mít čas. A co vy? Jak se máte? Zjistila jsem ale že ta nestíhačka má i jednu výhodu, a to to že si čím dál víc vážím volného času. Poslední dobou, jak už jsem kdysi psala, ve volném čase (stejně jako právě teď peču! Nevím co mě to popadlo ale nějak mě to začalo bavit.. Je to krásný pocit když se to celém bytě z trouby line krásná vůně.. No nic prozatím jdu, ale jak jsem říkala možná se ještě vrátím a něco přidám tak zatím pá moji milí blogoví čtenáři.


Jak si vyrobit vlastní bázi pod oční stíny.

8. října 2011 v 12:01 | Eliška |  DIY

Myslím si že každá z nás už slyšela o bázi pod oční stíny. Stíny aplikované na tuto bázi jsou sytější a dýl vydrží.V dnešní době už je jich nepřeberné množství. Jediný problém je trochu vyšší cena. Ale naco utrácet, když si takovouhle bázi můžes vyrobit v pohodlí domova? Chtěla jsem vám na tuhle bázi udělat fotonávod, ale už ji mám vyrobenou a nechce se mi dělat další. Je to ale úplně snadné tak si myslím že to kazdá z vás zvládne i z obyčejného "psaného" návodu. Tak dez dalšího zdžování jdeme na to! (Návod najdeš pod perexem.)Dala jsem se do pečení. ☼

7. října 2011 v 17:44 | Eliška |  News about site

184198_194956500523397_178136118872102_721288_2294005_n_large


Jsem nemocná. Už delší dobu, konkrétně od středy, chtěla jsem vám to napsat dřív, ale nějak jsem na to zapomněla. Jinak kdyby někoho zajímalo co mi je, tak už mám pře rok a půl rýmu. Asi chronickou nebo tak něco. Asi toho půl nebo třičtvrtě roku zpátky jsem pořád létala po doktorech a zjičťovala co mi je, respektive proč mám nonstop rýmu. Moje (dětská) doktorka mě léčila všelijakýma práškala, pak jsem byla na ORL (ušní, nosní, krční). Pak nemocnice a trhání mandlí což stejně nepomohlo a rýmu jsem měla dál... Už mě to opravdu přestávalo bavit tak jsem si zašla zase za paní doktorkou ať mě pošle na alergoligii. Neposlala. Řekla mi že je to moc brzo po tom trhání mandlí (v tu dobu to bylo cca 5 měsíců), že zatím nemůžu poznat rozdíl po tom trhání mandlí a že to určitě pomohlo. Nepomohlo! Byla jsem tam po dvou měsících znova se žádostí o doporučení na alergologig. Co myslíte? Zase nic! Zase výmluvy, nějaký ten prášek a nic! Už mě to začalo vytáčet do nebezkých výšin! Jelitož mám "polikliniku" pár kroků od domu tak jsem tam v tu středu pádila zase! Už mě to přestává bavit! Koho by taky bavilo mět rok a půl nonstop rýmu že? Nevím jak vás ale mě určitě ne! Taky jsem ještě k té mé "stálé"! Na alergologii mě samozdřejmě zase neposlala, ale dala mi nějaké dvoje kapky a nějaké prášky. A řekla mi že si mám po týdnu zajít zase na kontrolu na ORL jestli mi třeba ty (nosní) mandle nedorosty. tak jsem teda doma, zobu prášky, bloguju, čtu si a je mi zima.


Ale teď už k tématu z nadpisu. Celkem jsem se nudila, neměla jsem žádný nápad na článek a z čtení už bolely oči. napodlo mě že bych si mohla něco ukuchtit! A taky že jo! Vytáhla jsem máminu "kuchařku" - je to takový sešitek do kterého si píše nebo lepí recepty co různě posbírá - a začala jsem listovat. Podívala jsem se do ledničky a zjistila že tam nic moc není, našla jsem tam jen pár nějakých tě základních věcí. Ale rozhodle jsem se to nevzdat! Našla jsem teda nějakou buchtu na kterou jsem měla ingredience. těsto byla na styl bábovky, ale nebyla bych to já kdybych si to nějak "nevylepšíla". Do půlky těsta jsem přidala kakao, takže je buchta "strakatá" a ještě jse do ní přidala oříšky a mražení lesní ovoce. Nevím nevím co z toho teda vylaze ale pokud to nespálím mohlo by to být dobré, doufám. Ale i kdyby né, tak co? Aspoň jsem nějak zabila čas. A co děláte vy? Mimochodem jak se tak koukám tak článek už na ten můjh "deníček" Trochu delší tak bych měla končit.


Ještě jsem ale chtěla říct něco o novém designu. Design jsem dělala což jde určitě poznat. Nevím, ale ted předchozí už mě prostě nebavil. A nevíc jsem chtěla design s "knírkem". Moc práce mi nedal. A taky plánuju udělat jiný. Ale prozatím si myslím že to stačí. Myslím sio taky že je prostě takový jednoduchý a mě se líbí! Do komentářů klidně můžete napsat vaše názory na něj. Já jdu teda zkontrolovat buchtu.. Možná ještě dneska něco přidám ale možná taky né. Ještě uvidím, chtít by se mi jako chtělo ale ten nápad nějak postrádám, ale třebe se do večera ještě neco najde.


PNG heart - Marilyn Monroe

7. října 2011 v 15:06 | Eliška |  PNG hearts


British flag nails

7. října 2011 v 14:38 | Eliška |  Nehty


Další z mích nehtu, tentokrát s Britskou vlajkou.

Obtížnost: 6/10

Líbí se vám?


Cute cupcake nails

7. října 2011 v 14:36 | Eliška |  Nehty

Moje "cupcake" nehty.

OBtížnost: 6/10

Líbí se vám?