http:// - prosím o přečtení

Srpen 2011

Velmi nepovedený pokus o PNG hearts

31. srpna 2011 v 3:19 | Eliška |  PNG hearts

Výtvory určitě nepovažuju za povedené.
Ale prostě sem ještě nepřišla jak na to! :D
Ale snaha byla.
Kdyby byl někdo tak ochotný naučit mě to byla bych mu velmi vděčná.
Vítě někdo o nějakém návodu tak tohle v PF vytvořit?
Dejte mi prosím vás do komentářů odkaz.
Děkuju. :)


Diplom pro Anis

31. srpna 2011 v 1:56 | Eliška |  Diplomy pro vás

Omlouvám se že to tak trvalo ale na nějaké dělání ,,grafiky" sem nějak neměla čas a ani náladu.
Tak doufám že se bude aspoň trochu líbit.
Nevěděla sem co na diplom, ve svém komentáři ses zmínila že máš Amy ráda tak sem ti udělala dilkom s ní.
Doufám že ti to třeba nevadí. kdybys byla náhodou extra nespokojené tak můžu udělat nový.


Přemýšlím o odtajnění identyty.

30. srpna 2011 v 23:48 | Eliška |  News about site

Začala sem přemýšlet o ,,odtajněné" identyty. Co si o tom myslíte? Chtěli by ste vědět kdo píše tyhle články? Nevím, ještě o tom popřemýšlím. Podle mě je to vcelku velké rozhodnutí tak.. Musím taky vyfotit nějakéu tu fotku. Na všech fotkách vipadám děsně. :D Jsem děsně nefotofenická. Taky jak ste si požná všimli tak sem si udělala něco jako ,,podpis". Jestli ne, můžete jej omrknout v tomhle článku. Taky bych byla ráda kdyby ste do komentářů napsali jednak co si myslíte o tom odtajnění mé identyty a o tom podpisu.

Očarovaná Rihannou

30. srpna 2011 v 21:29 | Eliška |  News about site


Rihanna celým jménem Robyn Rihanna Fenty.

Tahle třiadvacetiletá, svůdná, snědá kráska mě úplně pohltila! Pořád poslouchám její písničky, projíždím její fotky. Úplně sem se do zbláznila. Ona je tak krásná a talentované! Má neuvěřitelný sex-apeeal. Miluju ji! Miluju její písníčky! Vždycky sem ji měla ráda. Ale poslední dobou mě úplně pohltila. ;)
(v celém článku najdete pár jejich úžasných písniček)


polyvore

30. srpna 2011 v 20:35 | Eliška |  News about site

Jak jsete si mohli všimnout v menu (dole) přibila klikací ikonka.
(Ikonka má podobu obrázku v tomhle článku.)
Ikonka vás zavede ma můj ,,účet" na polyvore.
Můžete si tak prohlédnou moju tvorbu na té stránce.
Doufám že se tam podívéte a že se vám bude líbit.
Moc tam toho zatím není ale i tak.. :)
Nic odtamtud nekopírujte! Stejně jako na veškerý obsah blogu se vztahují autorská práva!

Budete si muset počkat.

30. srpna 2011 v 20:20 | Eliška |  News about site

tak an DIY si evidentně budete muset nějakou tu dobu počkat. Snad to zítra tihnu. Vím, slíbila sem vám už včera, ale po kákupech sme šli ještě k babičce, dlouho sme u ní nebyly tak ,,měla co povídat" (:D). Zdrželi sme se tam opravdu dlouho tak sem to nestihla nafotit. Dneska mi to taky nevišlo, při focení potřebuju pomoct, protože u některách fotek to musím držet obouma rukama, mamka nebyla doma tak mi pomoct nemohla... Ale na 101% to zítra nafotíma dám to sem! :) Mimochodem jak se dneska máte? A jak si užíváte poslední dny prázdnin? Já se mám teda dobře.. až na to že jedna známá měla včera bouračku.. Podle všeho ale měla víc štěsní než rozumu! Vyvázla jen s malýma pohnožděninama a škrábanci! (naštěstí! :)) Záchranáři koukali s otevřrnou pusou! Prej je skoro nepožná při takové nehodě vyváznou skoro bez zranění. Má přesněji jen takovou pohmožděninu od pásu a škrábance a ,,popáleniny" od airbagů. Když sem to slyšela byla sem tak ráda že se jí nic nestalo! Nejhorší byly to hodiny doufání že je v pořádku.
(V celém článku najdete písničku kterou poslouchám celý den.)

Co nás dneska čeká?

29. srpna 2011 v 13:15 | Eliška |  News about site


Začala jsem vyrábět šperky. Nebo spíš sem se k tomu tak nějak vrátila. Jednoho krásného dne (rok nebo dva spátky) sem se vydala s hromadou peněz do města a narazila sem na jeden obchůdek s kutilskými potřabami. Měli tam barvy, modelovací hmoty a hlavně korálky a korálkářská potřeby. Strašně mě to nadchlo a utratila sem za ty různá ,,blbůstky" majland! Začalo mě to hrozně bavit a zkoužela jsem vyrábět všelijaké šperky a blbosti. Po nějaké době mě to jednoduše bavit přestalo. Pak sem jednoho dne uviděla na mé tetě naušnice - takové bílé kuličky z korálku - a vzpomněla sem si že jsem takové kuličky kdysi dávno uměla. Tak sem se jí nabídla že jí je udělám ještě v černé barvě. Doma jsem se na to okamžitě vrhla. Na to že sem je dělala to takové době (asi po roku a půl) tak si myslím že se mi vcelku povedli. v té době sem ale neměla nějak moc času tak sem se ke ,,korálkaření" nijak nevrátila. Ale včera mě moje milovaná teta poprosila estli bych jí naušnice neudělala znove protože si je nechala v kapse u kalhot a kalhoty si oprala. Samozdřejmě sem souhlasila s nabídla jí že jí udělám i růžové. Tak ses se do toho včera pustila a zase tě to tak ,,chytlo" že sem udělala ještě dvoje úplně parádní naušnice! Jak sem vám už včera slíbila že dneska určitě něco přidám. Bude to asi DIY tutorial na jedny z těch naušnic. Za chvíli ale vyrážím do města navštívit znova potřeby pro kutily. Nakoupím si potřebné věci a pokusím se nafotit vám ten návod. :)
Eliška ;-*

Jsem tu jen na skok

29. srpna 2011 v 0:49 | Eliška |  News about site


Omlouvám se že sem se tady tak dlouho neukázala. Ano, zase použiju tu svou ,,výmluvu" a to: ,,Nebyl čas."
A to opravdu nebyl! Byla jsem pořád někde venku. A o víkendu sem byla u babičky a hlídala své malé ďáblíky a to moje dvou a půl leté bratránky (dvojčata). Takže sem tohop měla až nad hlavu, tak doufám že chápete že na blog sem opravdu nějak časd neměla. Dneska taky nic pořádného nepřidám protože už pádím spát. Jsem z bratránků úplně znavená (:D). Taky si nejsem tak úplně jistá jestli zítra něco přidám, protože asi budu lítat po nákupech, ale budu se fakt snažit něco smysluplnějšího než jakýsi ten ,,deníček" přidat. jak sem už řekla pádím už spát. Dobrou noc a sladné sny všem.
Eliška ;-*

5. poznávačka

24. srpna 2011 v 22:15 | Eliška |  Poznávačky
Cena: diplom

Do komentářů piš :

*Nick
*web (klikni na web neberu)
*čí je to tetování

Beru jen prvního!
Ten druhý to stejně jen opíše.


DIY tutorial - bombový přívěšek mašlička

24. srpna 2011 v 20:34 | Eliška |  DIY
Tak tady je slibováný návod a to na - (podle mě) bombový přívěšek mašličku. Je to velmi jednouduché a rychlé, tak si myslím že to zvládne opravdu každý. Je to myslím si origilální a pěkné. Jak už sem se tady víckrát zmínila ( :D ) mě se to teda moc líbí a jsem z toho úplně nadšená. Nevím teda jak vám. Tak potom napiště do komentářů jak se vím to líbí. :)
(modelka - mamka :D )
(návod v celém článku)