http:// - prosím o přečtení

Dny v týdnu

1. února 2011 v 19:53 | Eliška |  Ostatní
V pondělí bychom měli naslouchat svému vnitřnímu hlasu, pečovat o naše rodinné vztahy, domov a vše co ho obklopuje. Dbát o naši plodnost či jakoukoli změnu, stravu i žaludek. Pokusme se najít ztracené předměty a vyřešit problémy ve vztahu k veřejnosti.


Odvaha, kuráž a bojovnost jsou typickými znaky pro úterý. Ochraňujme se před tělesným a duševním nebezpečím, využívejme energie, nechme se zlákat dobrodružstvím a sílou, která vše překoná. Může se také projevit obchodní duch, násilí, nehody nebo rozhodnost. Je to také perfektní den na řešení konfliktů.Ve středu se projevuje hlavně rozum, psaní, komunikace s ostatními, šikovnost, řeči, chápání, ale také zloději a krádeže. Vše co se píše či tiskne má v tento den svůj zvláštní význam. Přicházejí rovněž nemoci, poslové, učitelé, návštěvy, psaníčka. Středa je nazývána dnem komunikace.


Čtvrtek je báječný na řešení problémů s penízky a s tím souvisí banky, uznání, sázky, hazard, obecně štěstí, církev, univerzity a různé školy, výhry, cizinci, pojištění, zahraniční vztahy, zákon a legálnost.


Pátek je dnem přátelství, lásky a vášně. Třeba i manželství, vztahů, krásy, umění, umělci, hudby. Vzpomeňte si na své ledviny a nemoci ledvin. Ve čtvrtek často bývají zásnuby, svatby.V tento den je velmi důležitá elegance, harmonie, radost, románky, mír i dohody.


Sobota se vyznačuje karmou, přesností, trpělivostí, rozhodností, stabilitou, moudrostí, stářím, postavením, zodpovědností či depresí, samotou, lakotou, minulostí, smutkem, žalem, jenž nás omezuje. Je dobrý na odvrácení zlých sil.


Neděle symbolizuje hlavně rodinu a úspěch, ctižádostivost, páteř, srdce, vysoké postavení, sílu, přátelství, zábavu, aroganci, štěstí, čest, majetek, slávu,ale i peníze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama